Prace licencjackie - a kierunki ekonomiczne.

Kierunki ekonomiczne, są chyba jednym z działów które cieszą się mniej więcej takim samym uznaniem przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Ekonomia jak wiadomo, to między innymi finanse, rachunkowość, zarządzanie i marketing. Dlatego tworzone przez studentów prace licencjackie czy magisterskie, mogą mieć spory wpływ na ich dalszą karierę w wielkich korporacjach, lub zakładanych przez nich prywatnych przedsiębiorstwach.

Dobrze jest wiedzieć, że został stworzony specjalny ranking szkół wyższych, zarówno publicznych jak i niepublicznych, które zostały sklasyfikowane pod względem kierunków ekonomicznych. Pierwsze miejsce zyskała bezwzględnie Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Tam na pewno pisana praca licencjacka przyniesie wiele ciekawych odkryć w finansach lub nowoczesnym zarządzaniu każdej wielkości firmą.

Zaraz za SGH swoje miejsce ma Uniwersytet Warszawski, a także Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Takich Uniwersytetów Ekonomicznych jest więcej, można studiować również w Krakowie lub we Wrocławiu. Czyli praca licencjacka może zostać napisana z renomowanych kierunków ekonomicznych praktycznie w każdym większym mieście w Polsce. Niekoniecznie tylko w stolicy.

ADV

   biologiczne.com